Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Бамбусови стапчиња

Eco-friendly supplement

Код: 980168 , Amount: 100 pcs
Повратни информации од клиент:
(0)

Памучните чепкалки се користат секојдневно во секој дом. Без разлика дали станува збор за хигиенски процедури, поправка на шминката или нанесување на лекови по кожата, чепкалките за уши секогаш треба да се под рака.
Но, кои се разликите помеѓу TianDe чепкалките и оние на пазарот?

Бамбусови стапчиња од корпорацијата се 100% биоразградливи и се направени само од природни материјали, за да не ја оптоваруваат околината. Само памук и бамбус. Тие се суштински додаток за козметички чанти, прибори за прва помош и полици за бања.
- За хигиенски процедури.
- За нанесување шминка.
- За примена на лекови.

Заедно да се грижиме за животната средина и нашата иднина!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бамбус
Бамбус

Бамбусот е 100% распадлив микроорганизам без негативно влијание врз животната средина. Бамбус- обновлив ресурс, расте многу брзо, барајќи само мали количини на вода, без потреба од ѓубриво.

Памук
Памук

Растителни влакна што растат во заштитна обвивка околу семето на памучното растение, памукот е хигиенски и еколошки материјал кој е одличен апсорбер на влага.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце за мажи
3.90€3.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.90€6.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.