Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шпатула алпикатор,

Мини гаџет за максимална удобност

Код: 90186 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Крем шпатула е гаџет за убавина што ја прави секојдневната процедура за третман на лице поудобна и побезбедна. Кога се користи, кремот и другите козметички производи се чуваат подолго, бидејќи ризикот од навлегување бактерии во нив е минимизиран. Во спротивно, тоа може да резултира со скратување на рокот на траење на козметиката. Изработени од висококвалитетна пластика.

АПЛИКАЦИЈА:

По употреба, исчистете ја шпатулата од остатоците од кремот со детергент и избришете ја на суво.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.