Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Make-up Четка 3-во-1,

Мултифункционална четка за шминкање

Код: 90194 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Сунѓер за подлога за тонирање, голема четка за пудра и мала четка за кармин и веѓи - за совршена шминка, потребни ви се десетина четки со различна големина или - една четка „3in1“ од TianDe.

Во едно практично и стилско пакување, ќе најдете 3 четки:
- голема четка - за нанесување и мачкање пудра и руменило
- четка во форма на сунѓер за нанесување тонска основа или прајмер
- мала четка со заострени влакна за нанесување кармин и сјај за усни или, на пример, сенки за очи и молив за очи.

Овој удобен козметички гаџет е погоден за патување. Се вклопува дури и во чанта за спојување и секогаш ќе биде помошник за вашето совршенство.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна маска за лице со екстракт од горзје
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за длабинско чистење
15.00€15.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Профилактички крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.