Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Торба за шминки (Olive)

Стилски помошник за вашето совршенство

Код: 90191/02 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Стилската и практична козметичка чанта со рафинирана маслинеста боја е совршена за да ја нагласи вашата индивидуалност.

Погоден е за чување декоративна козметика и производи за нега. Сакаш ли да патуваш? Совршено! Оптималната големина на козметичката кеса ви овозможува да ги земете најважните предмети со себе - козметички сет и основна декоративна козметика. Лесно патувајте!

Изработен е од цврст материјал кој има долг работен век и не го губи изгледот.

Големина на козметичка кеса: 10 х 17 х 9 см.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.