Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Турпија за полирање на стапалата,

Против сува кожа и ранички

Код: 90204 , КОличина1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Што им дава свеж изглед на вашите стапала? Прво и основно, редовна и висококвалитетна нега.

Датотеката за полирање на корпорацијата ќе ви помогне ефикасно да изведувате сув и влажен педикир. Изработен е од висококвалитетно стакло, не ја оштетува кожата, а благодарение на специјалната абразивна површина создадена со ласерска технологија, обезбедува максимална ефикасност.
Датотека за полирање на педикир - нежно и ефикасно го отстранува слојот на корнеалните клетки, сувите калуси и рани - ја чисти кожата, а со тоа „го отвора патот“ кон другите производи за нега - го враќа мазниот и свеж изглед на петиците - обезбедува лесен ефект на масажа - ви овозможува значително да заштедите на салонските процедури Грижете се за вашите стапала.

АПЛИКАЦИЈА:

Отстранете го грубиот слој на кожата на стапалата, нанесете крем.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Стекло
Стекло

Качественное стекло с покрытием из эпоксидной смолы работает мягко, не повреждая кожу и ногти. Специальные насечки, нанесенные на него при помощи современных лазерных технологий, обеспечивают максимальную эффективность.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Напиток од какао, ореви и јод
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Кармин
9.00€9.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон и маска за коса со кератин за фарбана коса
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Анти-акни лосион за лице
12.00€12.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.