Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Ролер масажер за лице

Ролер масажер за лице

Прибор для фейсбилдинга

Код: 90151 , 1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Масажерот ја измазнува и ја затегнува кожата на лицето, го спречува формирањето на „втората брада“. Ги доведува мускулите до тонусот со што ја активира циркулацијата на кожата и ја подобрува бојата на лицето.

Само 7 - 10 минути масажа на ден дава јасен ефект после 3 до 4 недели.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете го посакуваниот крем на лице и правете масажа со ролерот додека не се апсорбира кремот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Согревающая ванна для ног Talasso
7.75€7.75 6.20€6.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Само-грижа
50.00€50.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален крем за околуочи од полжав муцин,
30.60€30.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.