Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Саше (подушечка) "Дыхание любви"

Любовь с первого вдоха...

Код: 100652 , 1 шт.
Повратни информации од клиент:
(0)

Ароматное саше с афродизиаками поможет создать романтическую атмосферу и настроиться на страстное продолжение вечера. Гармоничное сочетание растений-афродизиаков разбудит желание, усилит чувственное восприятие.

АПЛИКАЦИЈА:

Положить или повесить в изголовье кровати рядом с подушкой. Можно положить в шкаф с бельем.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кардамон
Кардамон

Кардамонот е моќен афродизијак, еден од најстарите зачини што дојде кај нас од Исток. Неговиот мирис помага да се загрее, да се подобри општиот тонус на телото.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.