Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Експресна крпа за чистење стакло

Чистота со еден допир

Код: 980193 , Amount: 1 pc
Повратни информации од клиент:
(0)

Барате каков било начин да ги отстраните дамките од површините. Со оваа крпа EXPRESS за стакло, повеќе нема да губите време, нерви или енергија. Вашите површини ќе бидат совршено чисти, дури и без употреба на специјални детергенти.

Прозорци, кристали, огледала, витраж, ветробран, плочки - специјалното ткаење на бришачот обезбедува совршено сјајна површина и не остава влага на неа.

Со таков помошник, чистењето ќе биде побрзо, поекономично и поеколошко.

АПЛИКАЦИЈА:

Потопете ја вовода, исцедете ја и искористете ја за да ја отстраните нечистотијата од стаклените површини.Не ја пеглајте и не ја сушете на радијатор.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.