Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Двострана крпа за подови

Двострана крпа за подови

Чист под без напор

Код: 980198 , Количина,1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Брзо, правилно и без непотребни напори - вака е лесно да го исчистите вашиот под со подната крпа од корпорацијата. Направен е од модерен висококвалитетен материјал (супер микрофибре) кој се карактеризира со неговата неверојатна издржливост и апсорпција. Ефикасно чисти дури и без употреба на детергенти.

Подната ткаенина е идеална за сите видови на подови, вклучувајќи ги и најбаражните: паркет, ламинат, плочки, линолеум и повеќе.

Благодарение на оптималната големина од 50 x 60 cm, чистењето ќе биде многу удобно и двете страни со различни текстури ќе обезбедат одличен резултат.
- Ребрестата страна на крпата брзо ја распределува водата над површината и совршено ги чисти тврдоглавите дамки.
- Мазната страна веднаш ја апсорбира влагата и го брише подот суво, без да остави смуди. Кога ќе се исуши, ткаенината може да се користи за отстранување на прашината.

АПЛИКАЦИЈА:

Погоден за сите видови на подни облоги (линолеум, паркет, плочки, ламинат). Не пеглајте, не сушете на радијаторот.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мулти-пептиден серум за лице
19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со Лаванда
2.30€2.30
КУПИ

DB query error.
Please try later.