Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крпа за миење садови

Садови без хемикалии-здрава храна

Код: 980199 , Количина,1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)

Двострана крпа за садови ќе и го олесни животот на секоја домаќинка.

- Меката страна лесно ја отстранува маснотијата, дури и во ладна вода и без употреба на детергенти.
- Другата страна со абразивна површина ја отстранува тврдоглавата нечистотија од садовите и ви помага да се справите со згорени и заглавени остатоци од храна.

Овој модерен производ изработен од супер микрофибер е идеален за миење и полирање садови, како и за отстранување на нечистотија од кујнски апарати и разни површини.
Кога е сува, крпата е во состојба совршено да ги полира сите стаклени површини и производи.

Благодарение на специјалната ткаенина, крпата е ефикасна дури и без средства за чистење.
Супер микрофиберот има својства на отстранување на нечистотии и маснотии, давајќи и на ткаенината цврстина и отпорност од абење.
Благодарение на нејзината големина од 20 х 17 см, миењето садови ќе биде удобно и лесно.

АПЛИКАЦИЈА:

Погоден за садови и кујнски површини. Не користете ја абразивна страна на површини склони кон гребење.
Не пеглајте, не сушете ја на директна топлина.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Микрофибер
Микрофибер

Ја апсорбира нечистотијата и сигурно ја задржува. Микрофибер е едно од најтенките влакна во светот. Тоа е двослојно полимерно влакно со внатрешен слој кој се состои од полиамид и внатрешен полиестер.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.