Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Увлажняющая крем-маска "Персик и саке"

Увлажнение и питание кожи

Код: 50106 , Вес:35 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Маска глубоко увлажняет, улучшает тканевое дыхание, питает и смягчает кожу, препятствует шелушению. Оказывает омолаживающее действие, придает коже сияние.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите маску равномерным слоем на очищенную кожу лица, избегая области вокруг глаз. Через 10 минут удалите остатки салфеткой или мягко вотрите их в кожу. Рекомендуется использовать маску ежедневно в течение 10 дней, затем 2-3 раза в неделю.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Меспилус
Меспилус

Екстрактот од лисја на локват има изразени тонични својства, ги подобрува метаболните процеси, штити од негативното влијание на надворешните фактори, го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

Праска
Праска

Екстрактот од праска ја омекнува кожата, го враќа оптималното ниво на влага, ги измазнува фините линии, оставајќи ја кожата измазнета и помлада.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пена за чистење на лицето Fresh Click
17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце за мажи
3.90€3.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен гел “ Botolux”
29.63€29.63 23.70€23.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за нега на тело со алги
6.90€6.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.