Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем-маска ночная с черникой

Питание и обновление кожи

Код: 50103 , Вес: 18 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Маска насыщает кожу питательными элементами, повышает ее упругость. Отлично увлажняет, сужает поры, стимулирует обновление клеточной структуры. Способствует снятию отечности. Делает кожу нежной и бархатистой.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите маску равномерным слоем на очищенную кожу лица, избегая области вокруг глаз. Через 10 минут удалите остатки салфеткой или мягко вотрите их в кожу. Рекомендуется использовать маску ежедневно в течение 10 дней, затем 2-3 раза в неделю.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алги
Алги

Екстрактот од алги содржи многу корисни материи, го олеснува ефикасното навлажнување на кожата, го подобрува тонот и еластичноста на кожата, омекнува.

Боровинка
Боровинка

Екстрактот од ова овошје го намалува количеството и длабочината на фините линии, ја прави кожата деликатна и мазна.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.