Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Питательная моделирующая маска "Зародыши пшеницы" SPA technology

Лифтинговая коррекция возрастных изменений кожи

Код: 50221 , Вес:100 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Маска активно омолаживает, питает, увлажняет и обновляет кожу. Корректирует овал лица, способствует разглаживанию мелких морщин. Оказывает лифтинговый эффект.

АПЛИКАЦИЈА:

Сухую смесь залить теплой кипяченой водой (+30 °C) и развести до густой консистенции. Нанести на чистую сухую кожу лица и шеи на 15-20 минут, затем снять маску, остатки смыть водой.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пченичен микроб
Пченичен микроб

Прашок од пченица содржи многу витамини и микроелементи, ја храни кожата, го коригира нејзиниот микрорелеф, има ефект на „подигнување на површината“; ја зајакнува бариерата на кожата, ги штити клетките од негативното влијание на надворешните фактори.

Пченичен микроб
Пченичен микроб

Овој протеин ја задржува влагата во подлабоките слоеви на епидермисот, ја храни и измазнува кожата, оставајќи ја мека и еластична.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки Вита Дерм Тонер - неопходен производ за нега по чистење на лицето
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Zhui Feng Forte Фито фластер за тело
4.35€4.35 3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.