Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Молочко для умывания от морщин Tibetan Herbs

Деликатное очищение!

Код: 12108 , Вес:100 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Мягко удаляет загрязнения и макияж, смягчает кожу. Устраняет неприятное ощущение сухости и стянутости. Улучшает сопротивляемость кожи внешним воздействиям, препятствует потере эластичности.
Рекомендуется использовать с 35 лет.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите небольшое количество молочка на ладонь и вспеньте с теплой водой. Распределите по лицу массирующими движениями, затем тщательно смойте.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Шафран
Шафран

Экстракт шафрана питает кожу, предупреждает ее увядание.

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.