Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Анти-акни лосион за лице

Фито корекција на проблематична кожа

Код: 11320 , Volume: 60 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Лосионот е богат со билки и добро се апсорбира во кожата. Освежува, тонизира, има зацврстувачки ефект, го отстранува вишокот на себум. Растителните екстракти смируваат и придонесуваат за брзо исчезнување на црвенило. Ја чисти и навлажнува кожата, го отстранува воспалението истовремено негувајки ја. Ја штити, ја чува младоста на кожата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете со памучна подлога на проблематичниот дел, избегнувајте го пределот околу очите.За најдобри резултати, препорачуваме да се користи во комбинација со другите производи од истата серија.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Билка Мудрец
Билка Мудрец

Екстрактот од лист од жалфија содржи многу витамини, ја забрзува регенерацијата на клетките, има тоник ефект и ја одржува вашата кожа во добра состојба.

Јапонски орли
Јапонски орли

Екстрактот од растението орлови нокти ја тонизира кожата, ги стеснува порите и ја нормализира активноста на лојните жлезди.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со Лаванда
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг грозје
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.40€15.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска пудра-прав за чистење на лице
24.50€24.50 19.60€19.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.