Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за раце за мажи

Успехот е во твоите раце!

Код: 40129 , Weight: 75 g
Повратни информации од клиент:
(0)

И покрај фактот дека машката кожа е поцврста, сепак и треба правилна нега. Физичката работа е вистинското хоби за секој маж, но посилниот пол понекогаш работи во исклучително тешки услови и на кожата и е тешко.

Овој специјален крем за раце е дизајниран за силни мажи кои се навикнати да го земаат успехот во свои раце. На кожата и го обезбедува потребното ниво на хидратација, ја омекнува и ја храни кожата, ефикасно ја штити од пукање и лупење, а може брзо да ги доведе рацете во ред.

Кремот е погоден за многу сува и груба кожа на рацете.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете ја кремата на чистата кожа на рацете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Пантенол
Пантенол

Ги забрзува процесите на регенерација на кожата, ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата, обезбедува добра боја.

Песочен трговец
Песочен трговец

Екстрактот од бобинки помага да се спречат брчките и ја ублажува сувата кожа.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.