Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Питательный крем для рук For men

Устраняет сухость, смягчает и питает кожу рук!

Код: 40126 , Вес:50 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Крем идеально подходит для ухода за кожей мужских рук, которые часто подвергаются негативным внешним воздействиям. Смягчает кожу, способствует снятию раздражения и шелушения, интенсивно питает, предупреждает старение кожи, восстанавливает эластичность.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите крем на чистую кожу рук.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Витамин Е
Витамин Е

Витаминот Е (Токоферол) ги храни, обновува, ги забавува процесите на стареење со неутрализирање на слободните радикали.

Јојоба
Јојоба

Маслото од семе Simmondsia chinensis го компензира недостатокот на хранливи материи во кожата, го поттикнува измазнувањето на брчките. Маслото од семе од Simmondsia Chinensis се користи во козметиката како замена за зеленчук на спермацети - вреден восок од животинско потекло од главата на китот.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки Вита Дерм Тонер - неопходен производ за нега по чистење на лицето
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, јагода
12.25€12.25 9.80€9.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гель для душа «Тропический ананас»
6.90€6.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито обвивка „Моделирање на фигурата“
5.50€5.50 4.40€4.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за лице против брчки
18.20€18.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.