Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Регенеративен балсам за после бричење

Регенеративен балсам за после бричење

Секојдневно бричење без стрес на кожата

Код: 10131 , Волумен: 170 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Регенерирачкиот балсам за после бричење е развиен имајќи ги предвид спецификите на машката кожа. Не содржи алкохол и претставува модерен антистрес производ за машка кожа.
Балсамот веднаш ја смирува иритираната кожа, го елиминира црвенилото и го ублажува чувството на сувост. Во исто време, го регулира нивото на pH на кожата и ги зајакнува нејзините заштитни својства.
Регенерирачкиот балсам има пријатна текстура која брзо се апсорбира, без чувство на масен сјај на кожата и остава пријатно чувство на удобност.

АПЛИКАЦИЈА:

По бричење рамномерно нанесете мала количина од балсамот на лицето и нежно масирајте додека балсамот не се апсорбира. Се препорачува за сите типови кожа.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Натриум лактат
Натриум лактат

Го надополнува недостатокот на влага во кожата, го олеснува отфрлањето на рожестиот слој, оставајќи ја кожата мазна и нежна

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Козметички сунѓер за чистење
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супа од домати и кокос
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супер-концентрирани плочки за перење облека
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.