Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гел за туширање Old Sea Mystery

Дозволете си да бидете прегрнати од освежителен морски бран

Код: 35715 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Дали сакате да се чувствувате како да ве прегрнува свежината на морските бранови?
Гелот за туширање „Old sea Mystery“ со морски состојки не само што дава чувство на свежина и чистота, туку и ја негува кожата.

Нежно ја чисти кожата, ја враќа нејзината природна мекост и остава пријатен мирис. Кожата станува свиленкаста, мека и дава чувство на енергија и свежина што трае цел ден. Погоден е за сите типови кожа.

Совршеното утро започнува со “My Family Carе” од TianDe.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете рамномерно на влажна кожа и исплакнете темелно со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бишофит
Бишофит

Тоа е минерално соединение - пареа од древниот океан што има позитивен ефект врз кожата. Бишофит враќа здрав, добро одржуван изглед, обезбедува елементи во трагови и обезбедува мекост.

Црвени алги
Црвени алги

Многу е корисно за кожата: ја навлажнува, обезбедува корисни минерали и помага во обновување на клетките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище «Фукоидан», 30 капсул (для ЕС)
49.00€49.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг за лице
9.10€9.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.