Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Сол за стапала Лаванда

Сол за стапала Лаванда

Мекост и свежина на кожата на стапалата

Код: 41321 , Weight: 50 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Солена купка за стапала со растителни екстракти - ефикасни состојки кои овозможуваат ослободување од чувството на уморни и тешки стапала. Има освежувачки, антисептички и релаксирачки ефект.

АПЛИКАЦИЈА:

Растворете мал дел од солта во топла вода. Ставете ги стапалата во водата 15-20 минути.

понравилась! хорошо освежает, смягчает кожу стоп, ушла отечность


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Лаванда
Лаванда

Маслото од лаванда го исполнува просторот со смирувачки мирис. Вдишувајќи честички од есенцијални масла, повторно добиваме душевен мир и спокој

Морска сол
Морска сол

Морската сол ја чисти кожата, ја храни со потребните микроелементи, го активира метаболизмот, го зголемува тонот и еластичноста на кожата и ја прави помазна и кадифена.

Мислења на клиентите (1)

Дарья Григорьева

понравилась! хорошо освежает, смягчает кожу стоп, ушла отечность

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со Лаванда
2.30€2.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг грозје
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.40€15.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска пудра-прав за чистење на лице
24.50€24.50 19.60€19.60
КУПИ

DB query error.
Please try later.