Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем за стапала од змиско сало

Нега на кожата и дезодорирање

Код: 41101 , Volume: 80 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Интензивно ја омекнува и храни вашата кожа, ги поттикнува процесите на регенерација, има смирувачки и дезодорирачки ефект. Ги обновува оштетените ткива, спречува сувост и пукање.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете наутро и навечер на исчистена кожа на стапалата, тријте со движења на масажа до целосна апсорпција.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

Змиска маст
Змиска маст

Има омекнувачки и антисептички ефекти врз кожата, ја храни, ја надополнува резервата на кожата со есенцијални масни киселини, ги стимулира регенеративните својства на кожата, ја ублажува сувоста и иритацијата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.