Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Slaviton смирувачки крем за раце,

Мини пакет - максимална употреба!

Код: 44411 , Weight: 30 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Кремот Altai Sacral ја прави кожата свиленкаста и еластична и ефикасно ја омекнува кожата дури и во пределот на лактот каде што речиси и да нема лојни жлезди што произведуваат липиди и обезбедуваат природно подмачкување.

Крем формулата содржи природни масла и екстракти од растенија на Алтај - една од најчистите дестинации на планетата.

Кремот не содржи парабени и вештачки бои. Кремот содржи и екстракт од див костен што го прави одличен избор за оние кои страдаат од студени раце поради нарушена циркулација на крвта.

Економичното пакување во мали рамни кеси ви овозможува да добиете висококвалитетен производ по прифатлива цена. Ако се користи секојдневно, кремот ќе трае околу еден месец.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на чисти раце.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Прополис
Прополис

Прополис - „лепак за пчели“ - има бактерицидно и антисептичко дејство. Познато е од античките времиња како средство за лекување на помали рани.

Мајчина душица
Мајчина душица

Екстрактот од мајчина душица ја тонизира кожата, ги штити клетките од предвремено стареење и негативните ефекти на животната средина, ја ублажува иритацијата.

Камилица
Камилица

Прашокот од цвет на камилица го подобрува целокупниот изглед на кожата, омекнува, смирува, ги измазнува фините линии, ја подобрува еластичноста на кожата.

Еукалиптус глобуларен
Еукалиптус глобуларен

Хумулус лупулус стробилен прав е извор на сапонини - природни средства за чистење и фитоестрогени, кои промовираат зајакнување на сијалиците за коса.

Рузмарин
Рузмарин

Екстрактот од рузмарин обезбедува антисептички ефект. Аромата на рузмарин ефикасно ги плаши комарците.

Костен
Костен

Коњскиот костен служи како антиоксиданс, ја штити кожата од негативното влијание на животната средина, омекнува, помага да се подобри тонот на косата.

Пеперминт
Пеперминт

Етеричното масло од пеперминт обезбедува пријатно чувство на свежина, има смирувачки ефект врз кожата, може да го ублажи чешањето и има антимикробно дејство.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пряная пшенная каша с инжиром, абрикосом и тыквой
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен балсам за после бричење
20.00€20.00 17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крпа за миење садови
6.00€6.00 5.10€5.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај со планинска врба и петолесник
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.