Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем-суфле для тела "Шоколадная фантазия" Dolce Vita

Аппетитное "лакомство" для красивой кожи

Код: 33707 , Объем: 240 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Крем-суфле увлажняет кожу, предохраняет от сухости и дарит ей неповторимый аромат. Делает кожу мягкой, бархатистой и гладкой.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносите на кожу утром и/или вечером после душа.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Какао
Какао

Путерот од семе од теоброма какао ја омекнува, навлажнува и измазнува кожата, ја штити кожата од негативното влијание на надворешните фактори.

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.