Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Крем-суфле для тела "Яблочный пай" Dolce Vita

Подарите своей коже "сладкую жизнь"!

Код: 33708 , Объем: 240 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Крем-суфле поддерживает оптимальный уровень увлажненности кожи, питает ее, делает более мягкой и эластичной. Не оставляет стянутости и сухости.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносите на кожу утром и/или вечером после душа.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алое
Алое

Екстрактот од лист од алое ја смирува, омекнува и навлажнува кожата, ја стимулира нејзината регенерација, ја подобрува еластичноста, ги измазнува фините линии.

Какао
Какао

Путерот од семе од теоброма какао ја омекнува, навлажнува и измазнува кожата, ја штити кожата од негативното влијание на надворешните фактори.

Стеаринска киселина
Стеаринска киселина

Ја чисти, ја враќа липидната обвивка на кожата, ја подобрува еластичноста на кожата.

Алантоин
Алантоин

Има регенерирачки ефект, ја омекнува и смирува кожата, заштитувајќи ја од негативното влијание на надворешните фактори.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки Вита Дерм Тонер - неопходен производ за нега по чистење на лицето
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Zhui Feng Forte Фито фластер за тело
4.35€4.35 3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.