Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Балсам за коса Линжи

Балсам за коса Линжи

Сјајна и здрава коса

Код: 20109 , Weight: 220 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Овој балсам заштитува од УВ зрачење, дава дополнителен волумен. Ја храни косата, ја штити од опаѓање, го активира нејзиниот раст. Нејзиниот екстракт има уникатна особина за активирање на заштитните функции на косата, има антиоксидативни својства и ја забрзува синтезата на колагенот. Ја враќа структурата на косата по фарбањето. Се препорачува за слаба, тенка и третирана коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Рамномерно нанесете го на исчистена влажна коса. По 2-3 минути, темелно исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Линчжи
Линчжи

Екстрактот од Линчжи ја штити косата од негативното влијание на околината.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.