Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Маска за раст на коса

Моќ во должина

Код: 23402 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Уникатната формула на маската помага да се зголеми активноста на фоликулите на косата, го зајакнува коренот, го активира растот на косата и ја подобрува нејзината структура по целата должина. Се препорачува за зајакнување на косата при опаѓање и недостаток на виталност на косата.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на исчистена влажна коса и рамномерно распоредете по целата должина. По 5-10 минути, темелно исплакнете со вода.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ангелика
Ангелика

Екстрактот од коренот на Ангелика полиморфа синенис ги храни корените на косата, го активира растот на косата.

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен ја активира микроциркулацијата во скалпот, ја подобрува исхраната косата, го намалува губењето на косата.

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од ѓумбир ја активира циркулацијата на крвта, подобрувајќи ја "исхранта" за коса. Го забрзува растот на косата, ја зајакнува косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.