Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон Old Sea Mystery,

Прекрасна коса од длабочините на морето

Код: 25713 , Weight: 250 g
Повратни информации од клиент:
(0)

Со овој шампон од колекцијата My Family Care, добивате одличен производ за нега за целото семејство.

Со овој шампон од колекцијата “My Family Care”, добивате одличен производ за миење и нега за целото семејство.

Шампонот содржи популарни состојки од длабочините на морињата и океаните:
- црвени алги, богати со масни киселини, протеини и витамини кои ја подобруваат состојбата на скалпот и ја зајакнуваат структурата на косата.
- минералното соединение бискофит, кое ја подобрува состојбата на косата и и дава мекост и сјај.

Косата е помека и еластична. За максимален ефект, користете го шампонот заедно со кондиционерот “Мистерија на старото море”

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте и потоа исплакнете.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Бишофит
Бишофит

Тоа е минерално соединение - пареа на древниот океан, задржана и компресирана во пазувите на земјата. Бишофитот ја подобрува состојбата на косата и скалпот, ја намалува сувоста и лупењето и обезбедува мекост и сјај.

Црвени алги
Црвени алги

Богат е со масни киселини, протеини и витамини, како и железо, магнезиум и калциум. Ја подобрува состојбата на скалпот и ја зајакнува структурата на косата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.