Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон за коса со жен шен

Шампон за коса со жен шен

Виталност на косата

Код: 20102 , тежина450 ml
Повратни информации од клиент:
(2)

Високата содржина на екстракт од женшен обезбедува негување на косата, го зајакнува имунитетот на скалпот, ја обновува структурата на косата, го активира растот на косата и го продолжува нејзиниот животен циклус. Благодарение на својата нежна формула, шампонот стручно ја чисти косата и ја прави мека и податлива.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете на влажна коса, масирајте, а потоа исплакнете.

отличный шампунь. густой, экономичный. волосы после него живые, блестящие, послушные


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кинески женшен
Кинески женшен

Кинескиот екстракт од корен од женшен ја активира микроциркулацијата во скалпот, ја подобрува исхраната косата, го намалува губењето на косата.

Мислења на клиентите (2)

Дарья Григорьева

отличный шампунь. густой, экономичный. волосы после него живые, блестящие, послушные

Евалуација
TianDe Служба поддержки

Отличный шампунь, волосы ожили, выглядят более здоровыми, появился объем. Бальзам к нему вообще супер - отлично ухаживает, приятно пахнет.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (2)
(0)
(0)
(0)
(0)
(2)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супа од домати и кокос
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Антиоксидативен пилинг за лице
9.00€9.00
КУПИ

DB query error.
Please try later.