Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Шампон за коса со златен ѓумбир

.

Код: 21308 , тежина: 300 ml
Повратни информации од клиент:
(0)

Екстрактот од златен ѓумбир, ја потиснува прекумерната активност на потните жлезди и ја отстранува причината за првут. Ги стимулира фоликулите на косата и го забрзува растот на косата. Ексклузивната технологија го полни влакното со животна енергија, ефикасно ја обновува структурата на влакното, го зголемува нејзиниот обем, ја зголемува отпорноста против агресивни надворешни фактори. Погоден е за сите типови коса.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесете мала количина од шампонот, нанесете на вашата влажна коса, масирајте и потоа темелно измијте ја косата.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Ѓумбир
Ѓумбир

Екстрактот од коренот од Ѓумбир ја активира микроциркулацијата и метаболичките процеси во ткивото, ја тонизира и крева кожата, ја враќа нејзината еластичност.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Банановый крем-суп с овощами, 25 г
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Околуочен лифтинг крем
22.80€22.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крема за лице со арганово масло
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.