Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Натуральное мыло ручной работы "Зеленое яблоко"

Нежное очищение и бережный уход

Код: 140104 , Вес:85 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Мыло деликатно очищает и успокаивает кожу. Природный комплекс из оливкового и кокосового масел оказывает благоприятное воздействие на кожный покров. Аромат зеленого яблока бодрит и освежает. Подходит для всех типов кожи.

АПЛИКАЦИЈА:

Намыльте влажную кожу и смойте пену водой.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Маслинка
Маслинка

Маслото од маслинка содржи масни киселини поврзани со кожата кои се совршено асимилирани. Кога се нанесува на кожата, маслиновото масло го подобрува тонот на кожата и ги измазнува фините линии.

Кокос
Кокос

Маслото од кокос нуцифера ја храни кожата, ги зајакнува нејзините бариерални својства. Ги измазнува фините линии, ги прави длабоките брчки помалку видливи.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.