Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Кристален дезодоранс за тело

100 % природен дезодоранс

Код: 30101 , Weight: 60 g
Повратни информации од клиент:
(1)

Вулканскиот минерал алунит, кој го елиминира мирисот на телото и не ги затнува порите, сочинува 100% од составот. Не остава траги на облеката. Без мирис. Хипоалергично. Погоден и за мажи и за жени.

АПЛИКАЦИЈА:

Потопете го кристалот во вода и нанесете го производот на чиста кожа.

отличный продукт. великолепно работает как дезодорант, но еще заменяет полаптечки - обрабатываю им раны, ссадины, укусы насекомых, герпес. раствором полощу горло.


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Алунит
Алунит

Природен вулкански кристал. Има антибактериски и лековити својства. Ја ублажува иритацијата.

Мислења на клиентите (1)

Дарья Григорьева

отличный продукт. великолепно работает как дезодорант, но еще заменяет полаптечки - обрабатываю им раны, ссадины, укусы насекомых, герпес. раствором полощу горло.

Евалуација
Просечна проценка (5)
КОМЕНТАРИ СО ОЦЕНКИ (1)
(0)
(0)
(0)
(0)
(1)

СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.