Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Viva Italy!

Код: 180140
Повратни информации од клиент:
(0)

Роскошь, страсть и жгучий темперамент Италии... Почувствуйте их с набором итальянской декоративной косметики  Viva Italy.
В наборе:
1. Губная помада Viva Italy  содержит 66% натуральных компонентов, обеспечивает нежное и комфортное нанесение,  стойкий цвет.
2. Тушь  Viva Italy содержит 60% натуральных компонентов. Ухаживает за ресницами, питая и укрепляя их, превосходно разделяет и удлиняет ресницы.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

ПРЕГЛЕДУВАЕ Губная помада Viva Italy!
(0)
Не е достапно
1 пар.
>>
ПРЕГЛЕДУВАЕ Тушь Viva Italy!
(0)
Не е достапно
2 пар.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.