Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Гелевая основа для макияжа c тональными микрокапсулами City Chic

Для безупречного тона кожи!

Код: 80809 , Вес:40 г
Повратни информации од клиент:
(0)

Разглаживает поверхность кожи и выравнивает ее тон, маскирует недостатки. Увлажняет и защищает кожу в течение дня, дарит ощущение комфорта и свежести. Повышает устойчивость макияжа и делает его нанесение более легким. Содержит матирующие частицы кукурузной пудры.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносить средство после увлажняющего крема. Можно использовать как самостоятельно, так и под макияж.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Натриум хијалуронат
Натриум хијалуронат

Интензивно ја навлажнува кожата, ја подобрува еластичноста на кожата, ја прави кожата помазна. Ги измазнува фините линии, ја подобрува мекоста и еластичноста на кожата.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки Вита Дерм Тонер - неопходен производ за нега по чистење на лицето
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Zhui Feng Forte Фито фластер за тело
4.35€4.35 3.70€3.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Јаошен фластер за тело
6.47€6.47 5.50€5.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.