Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Молив за веѓи

Перфектно обликувани веѓи!

Код : 80906/01 , 1 парче
Повратни информации од клиент:
(0)
Тон:

Според шминкерите, убавите, негувани веѓи сочинуваат 90% од одличната шминка! Овој молив TianDe ќе ви помогне да создадете совршени веѓи! Благодарение на неговата формула за долго носење, нема да избледне или размачка во текот на денот.

АПЛИКАЦИЈА:

Обојте ги веѓите со молив, засенчување на кожата помеѓу влакната додека одите. Регулирајте го интензитетот на бојата со притискање на оловото за да биде посилно или послабо.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!


Не е достапно

КУПИ

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Восок од Канделила
Восок од Канделила

Восокот Канделила е природен ботанички восок добиен од лисјата на грмушката канделила, која расте во пустините на Мексико. Восокот го премачкува грмушката, помагајќи му на растението да ја задржи влагата во време на суша. Има лесно антибактериско дејство. Ја позајмува пластичноста на декоративната козметика.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище «Фукоидан», 30 капсул (для ЕС)
49.00€49.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чешский каталог 2024
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник за лице
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело, зелен чај
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Машка долна облека со турмалин,
32.00€32.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пилинг за лице
9.10€9.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.