Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Карандаш для губ и глаз TianDe

Идеальная линия!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Карандаш с оптимально мягким грифелем легко наносится, прорисовывая четкие и ровные линии. Не растягивает нежную кожу губ и глаз. Для создания естественного макияжа рекомендуется растушевать карандашную линию кисточкой.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

Восок Карнауба
Восок Карнауба

Восокот Карнауба се карактеризира со прекрасни својства што ја задржуваат водата, ја подобрува трајноста на шминката, ја штити, омекнува и измазнува кожата и ги обвива трепките зголемувајќи го нивниот волумен.

Рицинов грав
Рицинов грав

Маслото од семе од растенија од рицинусово масло ја омекнува кожата, ги храни трепките и го подобрува нивниот раст.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Глутатион - комплекс»
45.07€45.07 33.80€33.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нежен пилинг за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито спреј за свеж здив со прополис
13.73€13.73 10.30€10.30
КУПИ

DB query error.
Please try later.