Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Набор: тени + румяна City Chic

Идеальное сочетание оттенков!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Разнообразная палитра великолепных оттенков на все случаи жизни. Тени безупречно ложатся на кожу, обеспечивая ровное однородное покрытие и позволяя контролировать интенсивность оттенка. Румяна подчеркивают естественный цвет кожи, придавая образу свежесть.

АПЛИКАЦИЈА:

Тени: нанесите на веки с помощью аппликатора. Румяна: нанесите на лицо с помощью кисти.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Минерални рефлексивни пигменти
Минерални рефлексивни пигменти

Ја прави кожата сјајна, несовршеностите се измазнуваат, темните кругови под очите и брчките исчезнуваат, кожата станува мазна и кадифена.

Талк
Талк

Го олеснува процесот на примена на козметика, обезбедува кадифена структура, ја прави шминката потрајна. Апсорбира вишок на себум, спречува појава на мрсен сјај. Не ги затнува порите.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Глутатион - комплекс»
45.07€45.07 33.80€33.80
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Нежен пилинг за лице
18.50€18.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито спреј за свеж здив со прополис
13.73€13.73 10.30€10.30
КУПИ

DB query error.
Please try later.