Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Тушь для ресниц "Объем и удлинение" PRO Visage

Объем и длина без комочков!

Код: 80905 , Объем:7 мл
Повратни информации од клиент:
(0)

Нейлоновые волокна обеспечивают двойной эффект для выразительности взгляда: удлинение и объем. Тушь равномерно ложится на ресницы, придает им глубокий черный цвет.

АПЛИКАЦИЈА:

В зависимости от желаемого результата нанести на ресницы от одного до нескольких слоев, тщательно прокрашивая их от начала роста.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Восок од канделија
Восок од канделија

Омекнува и ја храни кожата, ги обвива трепките, давајќи им дополнителен волумен и заштитувајќи ги од негативното влијание на надворешните фактори.

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Тоник активатор за раст на коса
20.50€20.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Спа-чистење
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Турмалински појас за колено
63.00€63.00 50.40€50.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Појас со турмалин
69.00€69.00 55.20€55.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Интензивен лифтинг крем,Collagen Active
17.90€17.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.