Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Блеск для губ Voila!

Нежное сияние губ!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Придает губам мягкое перламутровое сияние, отражает свет, производя эффект увеличения объема.

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите на сухие чистые губы.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кокос
Кокос

Хидрогенизираните коко-глицериди ја негуваат и омекнуваат кожата, спречуваат појава на сувост и лупење.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Чорапи со турмалин
11.90€11.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен балсам за после бричење
20.00€20.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален крем за околуочи од полжав муцин,
30.60€30.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за туширање со сребро за мажи
9.90€9.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Супа од домати и кокос
2.75€2.75 2.20€2.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.