Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Губная помада Natura Lux

Натуральные масла обеспечивают бережный уход

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Natura Lux – это удивительное сочетание насыщенного цвета и бережного ухода. Мягкая скользящая текстура помады обеспечивает оптимальное увлажнение благодаря комбинации натурального воска и масел. Эффективно защищает кожу губ от негативного воздействия окружающей среды, препятствует обветриванию и предупреждает старение.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносить на сухие чистые губы.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Маслинка
Маслинка

Маслото од маслинка содржи масни киселини поврзани со кожата кои се совршено асимилирани. Кога се нанесува на кожата, маслиновото масло го подобрува тонот на кожата и ги измазнува фините линии.

Almonds
Almonds

Маслото од бадем ја храни и оменува кожата, ги измазнува фините линии, ја подобрува еластичноста и бариерите на епидермисот.

Кокос
Кокос

Хидрогенизираното кокосово масло совршено ја храни и омекнува кожата и ги измазнува помалите брчки. Ја храни и зајакнува безживотната и тенка коса.

Пчелин восок
Пчелин восок

Пчелиниот восок има антибактериско дејство, ја омекнува и измазнува кожата, одржува соодветно ниво на влага, ги штити и згуснува трепките.

ВИДЕО

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.