Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Губная помада

Насыщенный перламутровый блеск!

Повратни информации од клиент:
(0)
:

Губная помада имеет нежные оттенки и мягкую комфортную текстуру. Дает четкое равномерное покрытие. Увлажняет и смягчает нежную кожу губ.

АПЛИКАЦИЈА:

Наносить на сухие чистые губы.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

АКТИВНИ КОМПОНЕНТИ

Кокос
Кокос

Хидрогенизираните коко-глицериди ја негуваат и омекнуваат кожата, спречуваат појава на сувост и лупење.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ ревитализирачка маска за лице и врат со линжи
2.90€2.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Calcemarine Complex( Калцемарин комплекс)
29.00€29.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачка пена за чистење на лице
21.50€21.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон со екстракт од линжи
9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Volupta+ за жени
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенерирачки крем за стапала
2.50€2.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.