Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Коллекция губной помады «Натура люкс» (80117) в мини-формате

Изысканность и бережный уход!

Код: 80120
Повратни информации од клиент:
(0)

"Популярные оттенки помады в мини-формате: 01-09, 11, 12.
Natura Lux – это удивительное сочетание насыщенного цвета и бережного ухода. Мягкая скользящая текстура помады обеспечивает оптимальное увлажнение благодаря комбинации натурального воска и масел. Эффективно защищает кожу губ от негативного воздействия окружающей среды, препятствует обветриванию и предупреждает старение."

АПЛИКАЦИЈА:

Нанесите на чистые сухие губы.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ноќна маска за лице со екстракт од горзје
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело со Кристали од Мртво Море
15.50€15.50
КУПИ
(2)
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Свилена перфекција сет нага за раце
21.57€21.57 15.10€15.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Течни ракавици заштитен крем
4.50€4.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ регенерирачка маска за лице од морски еликсир
3.50€3.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито паста за белење со јаглен и тајга тревки,
11.10€11.10
КУПИ

DB query error.
Please try later.