Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Пусть кожа вспомнит юность

Код: A0103162
Повратни информации од клиент:
(0)

Экстракт плаценты включает в себя неповторимый природный комплекс биологически активных веществ, которые помогают стареющим клеткам кожи «вспомнить» молодость и, подобно младенцам, получать «на блюдечке» питание, требующееся для активного деления и роста.

Бери два средства на основе экстракта плаценты, бонусом забирай помаду класса люкс с натуральными маслами.

Условия
Купи два любых средства плацентарной серии – В ПОДАРОК губная помада Natura Lux!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ 3D Лифтинг масажер за тело и лице
30.00€30.00 24.00€24.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Функциональный комплекс «Златофит»
45.07€45.07 33.80€33.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за туширање "Centella Asiatica"
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Секојдневни ултра тенки влошки In Top
5.88€5.88 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за стапала Лаванда
1.80€1.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Смирувачки и заштитен крем за околуочи
19.90€19.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.