Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Spa-уход с головы до ног

Код: A01031645
Повратни информации од клиент:
(0)

Серия SPA technology заботится о каждой клеточке твоего тела. Моделирующие маски, которые можно применять для лица, шеи, рук и бедер, обладают выраженным лифтинг-эффектом, повышают тонус и упругость кожи. А ароматные спа-соли бережно очищают, стимулируют кожное кровообращение, насыщают кожу микроэлементами и минералами. Этой весной отдаем сразу два средства – маску и соль – по цене одного!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Протеински шејк со рогач и ленено семе со засладувач
3.00€3.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Здрава и силна коса
9.63€9.63 7.70€7.70
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Ензимска паста за перење
18.00€18.00 14.40€14.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сјај за усни, лубеница
12.20€12.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чaј Taiga Shield
10.00€10.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Биологически активная добавка к пище "Комплекс с виноградными косточками"
21.10€21.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сапун за веѓи
8.50€8.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.