Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

«Взбодри» кожу

Код: A05130007
Повратни информации од клиент:
(0)

Запасайся витамином С и средствами одноименной серии TianDe.

Очищение и тонизирование кожи с помощью продуктов из коллекции Vitamin C поможет не только сохранить красоту «в самом соку», но и получить отличные презенты от корпорации – питательные кремы-маски, не требующие смывания.

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело медена праска
11.10€11.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мулти-пептиден серум за лице
19.50€19.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ SOD Лосион за тело
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маска за лице со Лаванда
2.30€2.30
КУПИ

DB query error.
Please try later.