Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Молодость надо-о-о-лго!

Код: A05300003
Повратни информации од клиент:
(0)

Муцин – секрет особых желез улиток, вырабатывающийся в ответ на повреждения для регенерации тканей.

Бери набор средств на основе этого уникального компонента по супервыгодной цене!

Условия
Купи набор средств с муцином улитки серии SnailSecret: многофункциональный крем для лица + крем для глаз + три маски-муляжа – В ПОДАРОК восстанавливающий тоникиз этой же серии!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.