Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Чарующий взгляд

Код: A05300008
Повратни информации од клиент:
(0)

С акцией от TianDe для создания пленительного макияжа глаз с пышными объемными ресницами тебе нужно приобрести всего одно средство – тушь для ресниц, которая идеально прокрашивает даже в уголках глаз. Второе – подводку-фломастер с удобным аппликатором для четких контуров – забирай бесплатно!

Условия
Купи тушь для ресниц – В ПОДАРОК подводка-фломастер для век!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

ПРЕГЛЕДУВАЕ Тушь для ресниц
(0)
Не е достапно
1 пар.
ПРЕГЛЕДУВАЕ Туш за очи
(0)
Не е достапно
1 пар.

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Палета сенки за очи
19.90€19.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен тоник- бустер со муцин
28.50€28.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за раце, Алое
2.50€2.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за лице "Бел чај"
15.90€15.90
КУПИ

DB query error.
Please try later.