Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

«Экзотические» ингредиенты со всего мира!

Код: A010617003
Повратни информации од клиент:
(0)

Косметика с экзотическими ингредиентами из серии Asian Beauty – это молодость и ежедневное сияние вашей кожи! Выбирайте два любых крема для лица: с женьшенем, грибом линчжи, годжи, мангустином или нони. Ухаживайте за лицом, а о ваших ручках уже позаботилась TianDe – крем «Тропический нони» из этой же линейки вам достанется в подарок!

Условия
Купите 2 крема для лица из серии Asian Beauty на выбор: «Линчжи», «Годжи», «Мангустин», «Нони» или «Женьшень» – В ПОДАРОК крем для рук «Тропический нони» из этой же серии!

1 + 1 = 3

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај за бубрези
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Анти-акни лосион за лице
12.00€12.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Lip & Eye Cream Crayon
2.20€2.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Мултифункционален крем за околуочи од полжав муцин,
30.60€30.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Гел за лице за моделирање на контурите на лицето
17.90€17.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Маскара
14.80€14.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Растворлива маска во прав со перли
6.25€6.25 5.00€5.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Балзам за густина и раст на косата
24.50€24.50
КУПИ

DB query error.
Please try later.