Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Јачина на косата и мекост на телото

Код: A281022020
Повратни информации од клиент:
(0)

Косата губи сила, останува на перницата и чешелот? Потребна е засилена нега и производи против опаѓање на косата кои ќе помогнат да се зголеми микроциркулацијата и метаболичките процеси во скалпот. Купете Master Herb производи против опаѓање на косата: шампон и крем-балзам, запрете го опаѓањето на косата и активирајте го растот на силната коса. Како бонус земете мирисен подарок - сол за тело Spatechnology!

Услов
Купете 2 производи против опаѓање на косата: Шампон + крем балзам – како ПОДАРОК добијте сол за тело по избор: медена праска или зелен чај!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Инстант пијалок со цикорија и борови ореви,
2.00€2.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Сол за тело Цитрон
11.06€11.06 9.40€9.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Славитон гел
14.60€14.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ БАД "Фу-син"
23.83€23.83 14.30€14.30
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем за испукани пети
8.60€8.60
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фиточај со планинска врба и маралов корен
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.