Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Најдоброто е секогаш за децата !

Код: A291222001
Повратни информации од клиент:
(0)

Детската козметика е секогаш посебна! Изберете го најдоброто за најмалите! Изберете квалитетна нега! ТианДе има одлична понуда: производ 3 во 1 (шампон + гел за туширање + производ за капење) од детската линија BabyBambo базирана на благи детергентни компоненти од растително потекло (затоа не создава обилна пена) и детска паста за заби со растителни ензими како убав подарок! Детето ќе биде среќно со подарокот!

Услови
Купете BabyBambo детски шампон-гел за тело и коса - ПОДАРОК детска паста за заби!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Пряная пшенная каша с инжиром, абрикосом и тыквой
2.80€2.80
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Регенеративен балсам за после бричење
20.00€20.00 17.00€17.00
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крпа за миење садови
6.00€6.00 5.10€5.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај со планинска врба и петолесник
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Стимучирачки шампон за раст на косата
24.50€24.50
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ

DB query error.
Please try later.