Top.Mail.Ru

Биди прв кој ќе дознае се

Силата на женшен

Код: A291222007
Повратни информации од клиент:
(0)

Женшенот е наречен корен на животот поради неговите неверојатни својства. Тој е способен да ја врати силата на косата и да ја „оживее“ сувата и иритирана кожа. Почувствувајте ја енергијата на ова растение со помош на козметиката TianDe!

Купете 2 производи: хранлив шампон со корен од женшен + регенерирачки балсам со екстракт од женшен - ДОБИЈТЕ Крем за раце Златен Женшен ПОДАРОК!

Никој сеуште не оставил повратна информација. Можете да станете први!

not
За жал, овој производ не е достапен во твојата држава
Дали сакате да дознаете дали производот е достапен за испраќање во вашата земја?
Испрати прашање

КОМПЛЕТОТ ВКЛУЧУВА:

БИДЕТЕ ПРВИОТ ШТО ЌЕ ОСТВАРИ ПРЕГЛЕД.


СПЕЦИЈАЛНИ ПОНУДИ


ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Шампон за коса со жен шен
13.90€13.90
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Фито чај од врба
9.20€9.20
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Млечен пилинг
7.40€7.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Дневен крем за лице Sensation
7.71€7.71 5.40€5.40
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Крем балсам за бричење
15.41€15.41 13.10€13.10
КУПИ
ПРЕГЛЕДУВАЊЕ Детокс фластер за стапала
5.40€5.40
КУПИ

DB query error.
Please try later.